Aktuality

InterSystems IRIS for Health
"Lepší zdravotní péče? Propojená péče"

InterSystems IRIS for HealthTM je první a zároveň jediná datová a integrační platforma na světě vyvinutá specificky pro účely rychlého vývoje zdravotnických aplikací. Řešení založená na technologiích InterSystems spravují více než půl miliardy zdravotních záznamů ve více než osmdesáti zemích po celém světě.

Více informací zde.

Pozvánka na efektivní oběd
u příležitosti výroční konference Efektivní nemocnice 2017

Stalo se již tradicí, že ve spolupráci s našimi partnery a institucemi ze zdravotnictví v oblasti střední Evropy, pořádáme formou prologu k odborné konferenci Efektivní nemocnice společnosti Healthcare Institute, seminář zaměřený na sdílení zkušeností předních zdravotnických odborníků a našich partnerských organizací.

Více informací zde.

Pozvánka na mezinárodní konferenci
"Efektivní nemocnice 2016"

Společnost InterSystems Vás zve na odborné fórum "Novinky v technologiích InterSystems 2016". Pořádáme jej, abychom Vám představili novinky v technologiích InterSystems, jak z hlediska technologického, tak z pohledu obchodně strategického.

Více informací zde.

Efektivní oběd 2015
"Lepší zdravotní péče? Propojená péče"

Efektivní setkání během oběda 24.11.2015 proběhne před odbornou konferenci Efektivní nemocnice, pořádanou společností Healthcare Institute. V přítomnosti zajímavých osobností bude na něm možné se seznámit s novinkami, které v současné době probíhají zdravotnictvím v regionu střední Evropy.

Více informací zde.

Konference 2015
Středoevropská zdravotnická konference

Konference se bude zabývat různými pohledy na řízení zdravotních zařízení, poskytování zdravotní péče a konsolidované kontinuum zdravotní péče v regionu střední Evropy. Vystupovat budou nejen zástupci výše uvedených organizací, ale také mezinárodní řečníci se zkušenostmi z celého světa, o které se budou prostřednictvím svých příspěvků dělit.

Více informací zde

Sledujte blog PULSE

Přečtěte si v článku Matta Spielmana "Rivals Unite on Interoperability at Connectathon", jak se během týdenního setkání IHE Connectathon setkávají největší konkurenti, aby společně řešili problémy zdravotní interoperability.

 

Fakultní nemocnice Ostrava Poruba sází na platformu Ensemble

Ing. Petr Böhm, Ph.D., Ing. Daniel Kutáč

Fakultní nemocnice Ostrava je špičkovou nemocnicí a zaujímá přední místo mezi zdravotnickými zařízeními v České republice. Je největším státním zdravotnickým zařízením na severní Moravě, přičemž zajišťuje zdravotní péči pro 1,2 milionu obyvatel. Ročně je na 1 100 lůžkách hospitalizováno průměrně 46 400 pacientů a ambulantně je provedeno téměř 600 000 ošetření. Obrovským přínosem je maximální komplexnost, která umožňuje léčebný postup od diagnostiky přes léčbu až k doléčovací péči.

Více informací zde

Konference 2014
Efektivní nemocnice - Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic

Blíží se konference Efektivní nemocnice - Strategie zdravotních pojišťoven a nemocnic, která se bude konat v úterý a ve středu 25.-26. listopadu 2014 v Clarion Congress hotelu v Praze.

Dovolte nám tímto, abychom Vás v jejím rámci pozvali na pracovní oběd v úterý 25.listopadu 2014 od 10:30 v hotelu Clarion Congress, Freyova 33, Praha 9, Vysočany. (Pozvánka)

Více informací zde

Zdravotnická konference 2014
"Kontinuita zdravotní péče v regionu střední Evropy"

Mezinárodní zdravotnická konference pořádaná společnostmi InterSystems a HIMSS s názvem „Kontinuita zdravotní péče v regionu střední Evropy“ se konala 9.6.2014 pod záštitou předsedy Výboru pro zdravotnictví Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR pana Prof. MUDr. Rostislava Vyzuly, CSc v Brně.